Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Людвинівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 05277522) був реорганізований і увійшов до складу Макарівської громади

Символіка села

Опис герба і прапора села Людвинівка
Макарівського району Київської області

Автор – заслужений художник України Марчук Анатолій Петрович.

ГЕРБ

Щит прямокутний зверху й заокруглений знизу, перетятий на синє зверху та зелене знизу поля із золотою лиштвою. Співвідношення пропорцій висоти до ширини щита 8:7.

У верхній частині щита на синьому полі, в центрі зображено золоту підкову з хрестом, яка є одним з елементів родинного герба Шимановських. 1815 року Людвіг Шимановський увіковічив своє ім.»я, назвавши південну частимну Фасової Людвинівкою.

У нижній частині щита на зеленому полі в центрі зображено два золоті перехрещені ножі – пилки. У 1901 році за півтори версти від Людвинівки на правому березі річки  Руди при розкопках було  знайдено кремінний ніж – пилку, довжиною 17 см і шириною 3-5 см. Це свідчить про те, що на території Людвинівки були поселення ще в час бронзової доби.

ПРАПОР

Співвідношення пропорцій 2 : 3. Полотнище розділене по горизонталі на дві рівні смуги, з золотою лиштвою по периметру.

Зверху – синій колір, знизу – зелений.. На тло прапора може накладатися щит герба або один із його елементів.

ПОЯСНЕННЯ КОЛЬОРОВОЇ ГАМИ І ПРАПОРА

Синій колір символізує небо, велич і красу. Золотий – знатність, багатство та силу. Зелений- весну, луки, ліси, а також достаток і надію на світле майбутнє.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування